Servis a opravy počítačů PC a notebooků

notebook

Provádíme servis a opravy počítačů, odvirování počítačů, prodej nových i použitých PC pro oblast Praha a okolí. Počítač můžete dopravit do servisu, nebo je možné sjednat návštěvu technika u Vás. Opravy a servis počítačů nabízíme jak po softwarové stránce tak i na straně hardwaru. Vždy klademe velký důraz na ochranu a zachování vašich dat ve vašem počítači.

znacky pocitacu

Zaměřujeme se na počítače, které pracují s operačním systémem Microsoft Windows a MAC OS. Zajistíme pozáruční servis pro počítače nebo notebooky většiny značek například: Acer, HP, Asus, Lenovo, IBM, Fujitsu Siemens, Packard Bell a další.

Opravy stolních počítačů

V rámci servisu stolních počítačů provádíme hardwarové i softwarové opravy PC. Opravy počítačů poskytujeme jak v našem servisním středisku, tak i s ohledem na rozsah a druh poškození přímo u zákazníka. Jsme schopni diagnostikovat a zajistit opravu všech běžných komponent (základní deska, procesor, operační paměť, pevný disk, napájecí zdroj atd.). Provádíme i opravy programů např. opravy, nebo reinstalace Microsoft Windows, odvirování, zálohy software.

Opravy notebooků

Náš servis nabízí opravy notebooků, kdy provedeme vstupní diagnostiku, tj. zjistíme závadu a navrhneme vám možné řešení a následně poškozený notebook opravíme. Opravy notebooků u nás probíhají rychle a kvalitně. Samozřejmostí jsou opravy závad i na úrovni softwaru jako jsou reinstalace operačního systému, odvirování, instalace softwaru

Servis PC

Servis NOTEBOOKŮ

Nejčastěji řešené závady

  • počítač nelze zapnout, po zapnutí nefunguje obrazovka, počítač se sám přehřívá nebo restartuje
  • počítač pracuje pomalu, nefungující připojení k internetu, nelze odesílat e-maily
  • notebook má prasklý display, nenabíhá, nečte DVD mechanika, má politou klávesnici

Odvirování

Počítačové viry jsou velkým nebezpečím, které může ohrozit Vaši práci. Velmi důležitá je prevence - antivirové programy, firewally atd. Pokud je počítač již zavirovaný, je třeba situaci rychle řešit. Každá další hodina práce na počítači může přinést poškození operačního systému v krajním případě i ztrátu dat. Proto neváhejte, a nechte náš servis vyřešit Váš problém.